Warsztaty kawowe - Białystok

Lubisz kawę i chciałbyś się dowiedzieć jak samodzielnie przygotować ją w domu? Na naszych warsztatach dowiesz się wielu ciekawostek na temat kawy, poznasz wiele urządzeń, w których taką kawę można zaparzyć oraz dowiesz się, która z metod przygotowywania kawy będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Takie warsztaty kawowe są również świetną okazją do miłego spędzenia czasu oraz poznania nowych osób, które również interesują się czarnym naparem. Więcej o naszych warsztatach kawowych możesz przeczytać na stronie przystaneknakawe.pl

Warsztaty kawowe

nasze oceny

Zebraliśmy prawie 200 pozytywnych opinii dotyczących naszego drink baru!

Wesele z klasą

Przystanek Bar - mobilny drink bar
Facebook

Przystanek Bar - mobilny drink bar

warsztaty kawowe - białystok

Nie ma nic lepszego niż zapach świeżo zaparzonej kawy o poranku. A gdy taką kawę przygotujemy sami, mając świadomość jaką drogę przeszło ziarenko zanim trafiło w nasze ręce, satysfakcja szybuje automatycznie w górę. Taką wiedzę o parzeniu kawy, jej historię i wszystkim co tego dotyczy znajdziesz u nas podczas warsztatów kawowych, które organizujemy w naszej siedzibie w Białymstoku.

Dowiesz się po czym rozpoznać kawę dobrej jakości, poczujesz różnicę między kawą komercyjną dostępną w popularnych sklepach, a tą o najwyższej jakości, tzw. kawą specialty.

Przede wszystkim będziesz mógł się przekonać, że nie trzeba wydawać fortuny aby dobrą kawę przygotować samodzielnie w domu. Pokażemy Ci kilka urządzeń, które świetnie sprawdzą się w domowych warunkachi uszczęśliwią Cię ulubioną kawą każdego dnia.

Po warsztatach u nas będziesz mógł na dobre pożegnać się z niesmaczną kawą!

Skontaktuj się z nami

ul. Konwaliowa 2, Białystok

+48 604 072 566


Klauzula informacyjna