Warsztaty kawowe - Białystok

Lubisz kawę i chciałbyś się dowiedzieć jak samodzielnie przygotować ją w domu? Na naszych warsztatach dowiesz się wielu ciekawostek na temat kawy, poznasz wiele urządzeń, w których taką kawę można zaparzyć oraz dowiesz się, która z metod przygotowywania kawy będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Takie warsztaty kawowe są również świetną okazją do miłego spędzenia czasu oraz poznania nowych osób, które również interesują się czarnym naparem.

Warsztaty kawowe

nasze oceny

Zebraliśmy prawie 200 pozytywnych opinii dotyczących naszego drink baru!

Wesele z klasą

Przystanek Bar - mobilny drink bar
Facebook

Przystanek Bar - mobilny drink bar

warsztaty kawowe - białystok

Nie ma nic lepszego niż zapach świeżo zaparzonej kawy o poranku. A gdy taką kawę przygotujemy sami, mając świadomość jaką drogę przeszło ziarenko zanim trafiło w nasze ręce, satysfakcja szybuje automatycznie w górę. Taką wiedzę o parzeniu kawy, jej historię i wszystkim co tego dotyczy znajdziesz u nas podczas warsztatów kawowych, które organizujemy w naszej siedzibie w Białymstoku.

Dowiesz się po czym rozpoznać kawę dobrej jakości, poczujesz różnicę między kawą komercyjną dostępną w popularnych sklepach, a tą o najwyższej jakości, tzw. kawą specialty.

Przede wszystkim będziesz mógł się przekonać, że nie trzeba wydawać fortuny aby dobrą kawę przygotować samodzielnie w domu. Pokażemy Ci kilka urządzeń, które świetnie sprawdzą się w domowych warunkachi uszczęśliwią Cię ulubioną kawą każdego dnia.

Po warsztatach u nas będziesz mógł na dobre pożegnać się z niesmaczną kawą!

Skontaktuj się z nami

ul. Konwaliowa 2, Białystok

+48 604 072 566


Klauzula informacyjna