warsztaty kawowe - białystok

Lubisz kawę i chciałbyś się dowiedzieć jak samodzielnie przygotować ją w domu? Na naszych zajęciach dowiesz się wielu ciekawostek na temat kawy, zapoznasz się z urządzeniami, w których taką kawę można zaparzyć oraz dowiesz się, która z metod przygotowywania kawy będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Warsztaty kawowe to również świetna okazja do miłego spędzenia czasu oraz poznania nowych osób, które również interesują się sztuką parzenia kawy.

Więcej o naszych warsztatach kawowych możesz przeczytać na stronie przystaneknakawe.pl

Warsztaty kawowe

nasze oceny

Zebraliśmy prawie 200 pozytywnych opinii dotyczących naszego drink baru!

Wesele z klasą

Przystanek Bar - mobilny drink bar
Facebook

Przystanek Bar - mobilny drink bar

warsztaty kawowe w białymstoku

Nie ma nic lepszego niż zapach świeżo zaparzonej kawy o poranku. Pijąc naszą poranną kawę nie zastanawiamy się nad procesem jej przygotowania, a tym bardziej nad wszystkimi czynnikami, które musiały zostać spełnione, abyśmy mogli się nią delektować. A co gdyby taką kawę przygotować krok po kroku samodzielnie, mając świadomość jaką drogę przeszło ziarenko zanim trafiło w nasze ręce - satysfakcja z wypicia filiżanki takiej kawy z pewnością będzie dużo większa niż gdybyśmy mieli taką kawę po prostu zamówić w kawiarni. Wiedzę o parzeniu kawy, jej historię i wszystkim, co tego dotyczy znajdziesz u nas podczas warsztatów kawowych, które organizujemy w naszej siedzibie w Białymstoku. A wszystko to w luźnej i pozytywnej, chociaż nadal profesjonalnej atmosferze.

czego nauczysz się podczas warsztatów kawowych?

Szkolenie pozwoli Ci zapoznać się z wszystkimi aspektami przygotowywania kawy. Podczas naszych warsztatów kawowych w Białymstoku dowiesz się, po czym rozpoznać kawę dobrej jakości, poczujesz różnicę między kawą komercyjną dostępną w popularnych sklepach, a tą o najwyższej jakości, tzw. kawą specialty, a przede wszystkim przekonasz się, że nie musisz wydać fortuny, aby samodzielnie w domu przygotować dobrą kawę. Pokażemy Ci kilka urządzeń, które świetnie sprawdzą się w domowych warunkach i uszczęśliwią Cię ulubioną kawą każdego dnia. Po naszych zajęciach będziesz mógł na dobre pożegnać się z niesmaczną kawą!

W naszej ofercie znajdziesz również między innymi usługę mobilne bary kawowe, obsługę barmańską imprez firmowych i wesel, pokazy barmańskie, bary lemoniadowe oraz degustację whisky!

Skontaktuj się z nami

ul. Dworska 7A/1, Białystok

+48 604 072 566


Klauzula informacyjna