Warsztaty barmańskie

W trakcie warsztatów barmańskich wszyscy uczestnicy przygotują swoje pierwsze koktajle pod okiem profesjonalnego barmana. Warsztaty barmańskie to atrakcja, która idealnie sprawdzi się jako integracja. Na start uczestnicy otrzymają drink powitalny i zaczerpną niezbędnych informacji na temat warsztatów barmańskich. Każdy otrzyma fartuch i przy własnym w pełni wyposażonym stanowisku barmańskim przygotuje swoje pierwsze drinki. Uczestnicy podczas warsztatów barmańskich dowiedzą się jak korzystać ze sprzętu barmańskiego i poznają historię przygotowywanych drinków. Na koniec otrzymają skrypty, w których zapisane będą wszystkie informacje, o których była mowa podczas warsztatów barmańskich. Na zakończenie atrakcji przygotujemy mały konkurs barmański.

Przystanek Bar - warsztaty barmańskie

nasze oceny

Zebraliśmy prawie 200 pozytywnych opinii dotyczących naszego drink baru!

Wesele z klasą

Przystanek Bar - mobilny drink bar
Facebook

Przystanek Bar - mobilny drink bar

warsztaty barmańskie

Poszukujesz ciekawej atrakcji na wieczór panieński, kawalerski czy imprezę firmową? Warsztaty barmańskie sprawdzą się idealnie! Świetnie zintegrują uczestników oraz wprowadzą ich w imprezowy nastrój. Każdy z uczestników takich warsztatów będzie mógł poczuć się jak prawdziwy barman przygotowując kilka najbardziej populranych drinków znanych na naszym rynku.

Uczestnicy pod okiem prowadzącego, krok po kroku dowiedzą się jak przygotować pyszne drinki. Dzięki zdobytej umiejętności serwowania wspaniałych drinków uczestnicy warsztatów podbiją niejedną imprezę.

Skontaktuj się z nami

ul. Konwaliowa 2, Białystok

+48 604 072 566


Klauzula informacyjna