warsztaty barmańskie

Poszukujesz ciekawej atrakcji na wieczór panieński, kawalerski czy imprezę firmową? Warsztaty barmańskie sprawdzą się idealnie! Świetnie zintegrują gości oraz wprowadzą ich w imprezowy nastrój. Naucz się przygotowywać kilka najbardziej popularnych drinków znanych na naszym rynku i poczuj się jak prawdziwy barman!

Przystanek Bar - warsztaty barmańskie

nasze oceny

Zebraliśmy prawie 200 pozytywnych opinii dotyczących naszego drink baru!

Wesele z klasą

Przystanek Bar - mobilny drink bar
Facebook

Przystanek Bar - mobilny drink bar

warsztaty barmańskie

Organizujesz imprezę i nie masz pomysłu jak ją uatrakcyjnić? Warsztaty barmańskie to świetnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju imprezach - zarówno dużych imprezach firmowych, jak i mniejszych przyjęciach prywatnych. Szkolenie prowadzone przez doświadczonych barmanów w luźnej atmosferze to idealny sposób na integrację gości i zapewnienie im oryginalnej rozrywki. Podczas takiego wydarzenia każdy może przez chwilę stać się barmanem i poznać tajniki pracy przy barze.

jak to wygląda?

W trakcie warsztatów barmańskich uczestnicy przygotują pod okiem profesjonalnego barmana swoje pierwsze koktajle. Na start uczestnicy otrzymają drink powitalny i zaczerpną niezbędnych informacji na temat szkolenia. Każdy otrzyma fartuch i przy własnym w pełni wyposażonym stanowisku barmańskim przygotuje swoje pierwsze drinki. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się, jak korzystać ze sprzętu barmańskiego i poznają historię przygotowywanych drinków. Na zakończenie uczestnicy otrzymają skrypty, zawierające wszystkie informacje, o których była mowa podczas zajęć oraz będą mogli wziąć udział w małym konkursie barmańskim.

czego dowiesz się podczas warsztatów barmańskich?

Uczestnicy naszych warsztatów barmańskich poznają kilka podstawowych trików i sekretów pracy za barem. Dowiedzą się również, jak akcesoria barmańskie zastąpić sprzętem, który znajduje się w każdym z domów. Pod okiem prowadzącego, krok po kroku dowiedzą się jak przygotować pyszne drinki. Dzięki zdobytej umiejętności serwowania wspaniałych drinków uczestnicy zajęć z pewnością podbiją w przyszłości niejedną imprezę.

W naszej ofercie znajdziesz też między innymi usługę szkolenia barmańskie, obsługę barmańską imprez firmowych i wesel, pokazy barmańskie, bary lemoniadowe, warsztaty kawowe, mobilne bary kawowe oraz degustację whisky!

Skontaktuj się z nami

ul. Dworska 7A/1, Białystok

+48 604 072 566


Klauzula informacyjna