Czym jest usługa - drink bar na wesele?

Weselny drink bar, barman na wesele, czy po prostu drink bar na wesele. Są to najczęściej używane sformułowania nazywające naszą usługę. Czym tak naprawdę jest nasza drink bar? Jak wygląda organizacja drink baru na weselu? Czy warto skorzystać z naszej usługi? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w poniższym artykule. Zapraszamy do czytania.

Czym jest usługa - drink bar na wesele?


ZAPRASZAMY DO BARU

 

Weselny drink bar to usługa, podczas której barmani serwują koktajle na specjalnie przygotowanym stanowisku, jakim jest mobilny drink bar. Często ustawiany jest na sali weselnej, tak by był widoczny i łatwo dostępny dla wszystkich gości, w tak zwanej strefie chilloutu lub na podwórku.

Pamiętajcie o tym, że drink bar jak większość weselnych usług posiada wiele zależnych na podstawie których można wycenić usługę. W zależności od Waszych potrzeb nasza usługa trwa najczęściej od 2 do 10 godzin. Bar, na którym pracujemy ma dwa wzory — rustykalny/drewniany i glamour (pikowany jasną skórą). Wybór baru zależy od wystroju sali, na której odbędzie się Wasz wymarzony dzień.

W barze oczywiście goście mają do dyspozycji szeroki asortyment alkoholi, koktajli i produktów bezalkoholowych.

 


 


CZY TO NIE WSPANIAŁE BYĆ OBSŁUŻONYM PRZEZ BARMANA I OTRZYMAĆ SWÓJ ULUBIONY KOKTAJL?
 

W czasie trwania usługi barmani na weselu przygotowują koktajle na życzenie gości. Wybrać można koktajle z karty lub propozycję barmana. Wówczas dajemy się ponieść fantazji i przygotowujemy wykreowane przez nas koktajle dostosowane do gustu gościa. Wybór jest szeroki, od koktajli klasycznych, shotów po nasze indywidualne pomysły.

Wielkim plusem organizacji takiej atrakcji weselnej jest to, że może z niej skorzystać każdy uczestnik wesela! Barmani dla najmłodszych i kierowców mają przygotowane koktajle bezalkoholowe, które uatrakcyjnią im zabawę.

 


 


PAMIĘTAJCIE, ŻE NIE WSZYSCY GOŚCIE NA WESELU CHCĄ PIĆ CZYSTĄ WÓDKĘ.
 

W obecnym czasie jest już coraz mniej wesel podczas których, goście są nastawieni tylko na picie czystej wódki. Dlatego też świetnym uatrakcyjnieniem wesela jest oczywiście weselny drink bar. Zdarza się, że Para Młoda podczas rezerwacji zastanawia się, czy zainteresowanie barem będzie duże. My jednak uspokajamy i gwarantujemy, że to się na pewno sprawdzi. Pracowaliśmy na weselach, gdzie nikt wcześniej nie spotkał się z taką atrakcją jak weselny drink bar. Zawsze okazuje się, że był to strzał w dziesiątkę, a zainteresowanie barem przerosło oczekiwania nasze i Pary Młodej.

 


fot. Robert Kruk


Pamiętajcie, że weselny drink bar to atrakcja, która podniesie prestiż Waszego przyjęcia weselnego. Jest to kompleksowa atrakcja, która jest skierowana do wszystkich gości. Podobnie jak weselne menu tak i ofertę drink baru możemy dostosować do Waszych potrzeb i oczekiwań.
 

Chcesz wiedzieć więcej? Obejrzyj film z naszej realizacji 👉 Weselny Drink Bar
Nie czekaj i napisz do nas! To Twoje wesele. Liczy się każda chwila!

Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu!
Formularz kontaktowy
Klauzula informacyjna
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie?

Sprawdź jak pracujemy i co możemy Ci zaoferować!

O nas
Obsłujemy imprezy na terenie całej Polski!

Nasze biuro znajduje się w Białymstoku ale dojedziemy do Ciebie niezależnie od lokalizacji wydarzenia!

Wszystkiego dowiesz się podczas rozmowy z nami.