szkolenia barmańskie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykształceniu gastronomicznemu przygotujemy Państwu szkolenie barmańskie dla uczniów lub pracowników. Podczas zajęć teoretycznych uczestnicy szkolenia poznają historię koktajli, psychologię pracy barmana a także zasady BHP w pracy barmana. Zajęcia praktyczne obejmą technikę pracy za barem, przygotowanie koktajli i ich degustację. Całe wydarzenie umili pozytywna atmosfera, konkursy dla uczestników oraz rozdanie certyfikatów za uczestnictwo.

Przystanek Bar - mobilny drink bar

nasze oceny

Zebraliśmy prawie 200 pozytywnych opinii dotyczących naszego drink baru!

Wesele z klasą

Przystanek Bar - mobilny drink bar
Facebook

Przystanek Bar - mobilny drink bar

szkolenia barmańskie

Szkolenie barmańskie przyda się zarówno wszystkim tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę za barem, jak również osobom, które już pracują za barem, ale chcą usystematyzować i poszerzyć swoją wiedzę. Podczas takiego szkolenia dowiesz się wszystkich niezbędnych rzeczy potrzebnych do pracy w zawodzie barmana. Całość składa się zarówno z teorii jak i praktyki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu prowadzących, barmaństwo nie będzie miało przed Tobą żadnych tajemnic.

jak wygląda szkolenie barmańskie?

Szkolenie barmańskie obejmuje zarówno część teoretyczną jak i praktyczną. Podczas tej pierwszej uczestnicy szkolenia poznają historię koktajli, psychologię pracy barmana, a także zasady BHP w pracy barmana. Prowadzący odpowiedzą na każde Twoje pytanie, podpowiedzą co jest ważne w zawodzie barmana, a czego lepiej unikać. Dostaniesz również skrypt z materiałami z zajęć, by w każdej chwili móc wrócić do zdobytej u nas wiedzy. Natomiast zajęcia praktyczne obejmą technikę pracy za barem, przygotowanie koktajli i ich degustację. Podczas szkolenia będziesz pracował przy swoim własnym stanowisku, dzięki czemu wykorzystasz ten czas w 100% i o wiele szybciej przyswoisz wszelkie informacje. Szkolenie barmańskie zakończone jest małym konkursem, co zawsze wzbudza u uczestników pozytywny stres i zachęca do czynnego brania udziału w zajęciach.

W naszej ofercie poza usługą szkoleń barmańskich znajdziesz ofertę między innymi na warsztaty barmańskie, obsługę barmańską imprez firmowych i wesel, pokazy barmańskie, bary lemoniadowe, warsztaty kawowe, mobilne bary kawowe oraz degustację whisky!

Skontaktuj się z nami

ul. Dworska 7A/1, Białystok

+48 604 072 566


Klauzula informacyjna