Szkolenia barmańskie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykształceniu gastronomicznemu przygotujemy Państwu szkolenie barmańskie dla uczniów lub pracowników. Podczas zajęć teoretycznych uczestnicy szkolenia poznają historię koktajli, psychologię pracy barmana a także zasady BHP w pracy barmana. Zajęcia praktyczne obejmą technikę pracy za barem, przygotowanie koktajli i ich degustację. Całe szkolenie umili pozytywna atmosfera, konkursy dla uczestników oraz rozdanie certyfikatów za uczestnictwo.

Przystanek Bar - mobilny drink bar

nasze oceny

Zebraliśmy prawie 200 pozytywnych opinii dotyczących naszego drink baru!

Wesele z klasą

Przystanek Bar - mobilny drink bar
Facebook

Przystanek Bar - mobilny drink bar

Szkolenia barmańskie

Szkolenie barmańskie przyda się wszystkim tym, którzy chcą zacząć swoją przygodę za barem. Podczas takiego szkolenia dowiesz się wszystkich niezbędnych rzeczy potrzebnych do pracy w zawodzie barmana. Całość składa się zarówno z teorii jak i praktyki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu prowadzących barmaństwo nie będzie miało przed Tobą żadnych tajemnic. Podczas szkolenia bedziesz pracował przy swoim własnym stanowisku, dzięki czemu wykorzystasz ten czas w 100% i o wiele szybciej przyswoisz wszelkie informacje.

Prowadzący odpowiedzą na każde Twoje pytanie, podpowiedzą co jest ważne w zawodzie barmana, a czego lepiej unikać. Dostaniesz również skrypt z materiałami z zajęć, by w każdej chwili móc wrócić do zdobytej u nas wiedzy. Szkolenie barmańskie zakończone jest małym konkursem, co zawsze wzbudza u uczestników pozytywny stres i zachęca do czynnego brania udziału w zajęciach.

Skontaktuj się z nami

ul. Konwaliowa 2, Białystok

+48 604 072 566


Klauzula informacyjna