Rekomendacje

Poznaj opinie naszych Klientów
Patrycja i Krzysiek

Planując nasze wesele wiedziałam, że Was nie może zabraknąć, mimo, że nie mieliśmy okazji być na żadnej uroczystości na której Ekipa z Przystanek Bar również była..

Teraz wiemy, że to był doskonały wybór, byliśmy bardzo zadowoleni i co najważniejsze nasi goście również. Lepszej Ekipy nie mogliśmy sobie wymarzyć. Pokaz to mistrzostwo super przeżycie, teraz polecamy naszym znajomym. Mamy nadzieję, że się jeszcze spotkamy i posmakujemy wspaniałych drinków :)

Dziękujemy Wam jeszcze raz za to, że byliście z nami w tak ważnym dla Nas :)

Martyna i Łukasz

Początkowo zastanawialiśmy się czy drink bar jest potrzebny na naszym weselu, nie byliśmy pewni czy taka atrakcja jest zbędnym wydatkiem czy fajnym pomysłem. Zdecydowaliśmy się jednak zaryzykować i szybko okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. Jednak trzeba tę zasługę zdecydowanie przypisać ekipie Przystanek Bar.

Profesjonalna i sympatyczna obsługa, przepyszne drinki i fantastyczny pokaz barmański Przemka - tak w wielkim skrócie można opisać ich obecność na naszym weselu.

Asia i Daniel

Kiedy organizując wesele pojawił się pomysł drink baru, wybór był prosty - Przystanek Bar!

Wiedzieliśmy, ze to będzie najlepsza decyzja! Nie pomyliliśmy się. Różnorodność alkoholi oraz umiejętność łączenia smaków sprawiła, że wszyscy byli zachwyceni drinkami. Zarówno amatorzy jak i smakosze trunków wysokoprocentowych znaleźli coś dla siebie. Do każdego drinka goście dostawali szerokie uśmiechy barmanów oraz indywidualne pokazy sztuki barmańskiej.

Dopełnieniem wszystkiego byl pokaz przeprowadzony przez Przemka, po którym goście "zbierali szczęki z podłogi". Taniec, żonglerka, ogień, fajerwerki? Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych!

Karolina i Paweł

Gorąco polecam Przystanek Bar!

Jest to niesamowita atrakcja weselna, dająca gwarancję udanego przyjęcia. Barmani serwujący drinki byli uśmiechnięci i sympatyczni dlatego nawet starsze pokolenie nie krępowało się skorzystać ze wspaniałych drinków zaserwowanych specjalnie dla nich. Dodatkowo pokaz wykonany przez Przemka zachwycił nawet tych najbardziej wybrednych gości dlatego nawet do dziś wspominają super atrakcję w postaci pokazu barmańskiego i serwowanych drinków na najwyższym poziomie.

Od teraz nie wyobrażam sobie wesela bez takiej atrakcji.

Cudowne wspomnienia, serdecznie dziękujemy!

Monika i Karol

Chcieliśmy polecić Przystanek Bar z racji ich profesjonalnego podejścia, energii, zaangażowania i elastyczności w stosunku do klienta!

Na naszym weselu była to jedna z wielu atrakcji, natomiast o pokazie barmańskim mówiło się jeszcze dłuuugo po weselu! 🙂 Goście byli zachwyceni!

Pytacie czy barman na weselu to dobra decyzja? NAJLEPSZA, jeżeli wybierzecie Przystanek Bar! 🙂

Nie zastanawiajcie się zbyt długo!

Polecamy!

Kamila i Mariusz

W ciągu ostatnich kilku lat na rynku powstało wiele firm oferujących usługi barmańskie i pokazy flairowe. W większości różnica między nimi jest mniej więcej taka, jak między Fiatem Panda a Lamborghini Gallardo: każdy z nich ma kierownicę, 4 koła i silnik. Ale tylko jednym z nich można jechać: energicznie, widowiskowo, wzbudzając podziw i sprawiać radość obserwującym.

Przemek i Marcin gościli na naszym weselu, wszystko było profesjonalnie, terminowo, z uśmiechem i zaangażowaniem. Fruwające w rytm muzyki shakery i płonące butelki w efektownym pokazie Przemka zachwyciły gości. A po pyszne koktajle ustawiała się kolejka do późnej nocy.

Niech najlepszą rekomendacją będzie fakt, że Panna Młoda jest perfekcjonistką, więc wybór barmana mógł być tylko jeden: Przemek!

Paulina i Patryk

Gorąco polecamy cała ekipę Przystanek Bar!!

Tworzą wspaniałą zabawę, dużo atrakcji i pokazów! Jesteśmy wraz z gośćmi bardzo zadowoleni! Potrafią zabawić i uatrakcyjnić przyjęcie weselne 🙂. Różnorodne drinki łaskoczą podniebienie 🙂.

Polecamy w 100% !!!

Emilia i Marcin

Szukasz niezapomnianej atrakcji na swoje wesele? – Cenisz perfekcjonizm w każdym calu – to świetnie trafiłeś ! Przystanek bar oferuje – profesjonalizm i dobrą energię.

Najlepsi z najlepszych! To co tworzą za barem - to niebanalne, zaskakujące nie tylko smakiem, ale i wyglądem drinki – nie jesteśmy w stanie tego opowiedzieć - to trzeba po prostu zobaczyć i posmakować. Obsługa na wysokim poziomie, profesjonalne podejście do klientów zarówno tych najmłodszych jak i najstarszych, ba ! nawet tych najbardziej wybrednych!

Jeśli chcecie by Wasi goście byli zaskoczeni nie tylko różnorodnością alkoholi, ale i umiejętnością łączenia smaków oraz mogli podziwiali energetyczne widowisko – mowa tu o pokazie barmańskim – gdzie jest ogień, żonglerka, a shakery fruwają w rytm muzyki to po prostu musisz ich mieć.

Najlepsi ever! Przystanek Bar – gwarancja udanego przyjęcia.

Formularz kontaktowy
Klauzula informacyjna