Pokaz barmański na wesele

Jak zaskoczyć gości na weselu? By zrobić naprawdę duże wrażenie, trzeba wyróżnić się czymś bardziej nietypowym.

Jeśli szukasz oryginalnej atrakcji na wesele, która na długo pozostanie w pamięci, idealnie sprawdzi się pokaz barmański flair show.

Czym jest flair show?

Pokaz barmański jest atrakcją, która zdecydowanie wkomponuje się w przyjęcie weselne. Flair show to inaczej efektowne przygotowanie koktajli przy użyciu butelek, shakerów oraz szklanek. Walka z grawitacją, ogień, pirotechnika i dobry kontakt z publicznością - wszystko to sprawia, że nasze show barmańskie to jedna z oryginalniejszych i budzących zainteresowanie atrakcji weselnych.

Chcesz, aby Twoje przyjęcie weselne było wyjątkowe i wyróżniało się na tle innych? Postaw na prawdziwe show i zapewnij swoim Gościom niezapomniane wrażenia. Pokaz barmański na weselu w naszym wykonaniu to gwarancja wspaniałej zabawy. Występ przygotowywany jest pod specjalną, rytmiczną muzykę, dzięki czemu Wasi Goście będą się świetnie bawili w czasie występu.

Oprócz tego, barman prezentując swoje umiejętności, zaprezentuje również elementy z pirotechniką i ogniem, co dodatkowo urozmaici Wasze wesele. Poza tym na koniec każdego występu najbardziej aktywni uczestnicy pokazu barmańskiego zostaną nagrodzeni widowiskowo przygotowanymi podczas show dymiącymi koktajlami. Sam występ barmański trwa zaledwie 15 minut, co sprawia, że jest to idealny sposób na wprowadzenie gości w imprezowy nastrój po gorącym daniu czy ciekawy przerywnik między blokami tanecznymi. Nasze wieloletnie doświadczenie w tego typu przedsięwzięciach sprawi, że to widowisko na Waszym weselu będzie z pewnością wyjątkowym przeżyciem.

Pokaz barmański na Twoje wesele

Decydując się na pokaz barmański w naszym wykonaniu możesz być pewnien, że będzie to jedna z bardziej widowiskowych atrakcji podczas całej zabawy weselnej. Główną zaletą flair show jest integracja gości, którzy byc może nie mieli okazji się poznać.

Pokaz barmański odbywa się przy specjalnym barze, na który barman wchodzi, by zaprezentować efektowane nalewanie drinków. Zaletą tego baru jest również to, że w tempie ekspresowym można go zabrać z parkietu po zakończonym show, by nie przeszkadzać gościom i Parze Młodej.

P okaz barmański to również świetny pomysł na atrakcję podczas innych uroczystości, takich jak impreza firmowa. Poza flair show możemy zapewnić takie usługi jak: obsługę barmańską wesel oraz imprez firmowych, szkolenia i warsztaty barmańskie oraz degustację whisky!

Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu!
Formularz kontaktowy
Klauzula informacyjna
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie?

Sprawdź jak pracujemy i co możemy Ci zaoferować!

O nas
Obsłujemy imprezy na terenie całej Polski!

Nasze biuro znajduje się w Białymstoku ale dojedziemy do Ciebie niezależnie od lokalizacji wydarzenia!

Wszystkiego dowiesz się podczas rozmowy z nami.