Pokazy barmańskie

Jak zaskoczyć gości na weselu? By zrobić naprawdę duże wrażenie, trzeba wyróżnić się czymś bardziej nietypowym.

Jeśli szukasz oryginalnej atrakcji na wesele, która na długo pozostanie w pamięci, idealnie sprawdzi się pokaz barmański flair show.

Czym jest flair show?

Pokaz barmański to atrakcja, która idealnie wkomponuje się na wesele, imprezę firmową, jubileusz, rocznicę, urodziny i wiele innych. Flair show to inaczej efektowne przygotowanie koktajli przy użyciu butelek, shakerów i szklanek.

Podrzucanie butelkami, ogień, pirotechnika i dobry kontakt z publicznością - wszystko to sprawia, że nasze show barmańskie to jedna z oryginalniejszych i budzących zainteresowanie atrakcji weselnych.

Chcesz, aby Twoje przyjęcie weselne było wyjątkowe i wyróżniało się od innych? Postaw na prawdziwe show i zapewnij swoim gościom niezapomniane wrażenia. Pokaz barmański na weselu w naszym wykonaniu to gwarancja wspaniałej zabawy. Występ przygotowywany jest pod specjalną muzykę, dzięki czemu Wasi goście będą się świetnie bawili w czasie naszego występu.

Oprócz tego, barman prezentując swoje umiejętności, zaprezentuje również elementy z pirotechniką i ogniem, co dodatkowo urozmaici Waszą imprezę. Dodatkowo, goście będą mieli szansę wzięcia udziału w tym niezwykle efektownym widowisku, a na koniec każdego występu najbardziej aktywni goście zostaną nagrodzeni widowiskowo przygotowanymi podczas pokazu dymiącymi koktajlami. Sam występ barmański trwa zaledwie 15 minut, co sprawia, że jest to idealny sposób na wprowadzenie gości w imprezowy nastrój po gorącym daniu czy ciekawy przerywnik między blokami tanecznymi. Nasze wieloletnie doświadczenie w tego typu przedsięwzięciach sprawi, że t widowisko na Waszym weselu będzie z pewnością wyjątkowym przeżyciem.

Pokaz barmański na imprezę firmową

Pokazy barmańskie to sposób, aby nadać charakteru każdej imprezie, także firmowej. Spraw niespodziankę swoim pracownikom i zaskocz ich spektakularnym flair show. Pokaz barmański na imprezie firmowej to świetny sposób na jej urozmaicenie i sprawienie, że Twoi goście będą się dobrze bawić.

Niezwykłe umiejętności barmanów, muzyka i spektakularnie przygotowane drinki - decydując się na to shows możesz być pewny, że Twoja impreza będzie wspominana jeszcze przez długi czas.

W naszej ofercie poza usługą pokazów barmańskich znajdziesz między innymi ofertę na drink bar na wesele, obsługę barmańską imprez firmowych, bary lemoniadowe, szkolenia i warsztaty barmańskie, warsztaty kawowe, mobilne bary kawowe oraz degustację whisky!

Formularz kontaktowy
Klauzula informacyjna