Pokaz barmański

Jeśli szukasz oryginalnej atrakcji na wesele to idealnie sprawdzi się pokaz barmański. Flair show to inaczej efektowne przygotowanie koktajli przy użyciu butelek, shakerów i szklanek. Pokaz barmański przygotowywany jest pod specjalną muzykę, dzięki czemu Wasi goście będą dobrze się bawili w czasie naszego występu. W czasie pokazu barmańskiego barman prezentując swoje umiejętności zaprezentuje również elementy z pirotechniką i ogniem co dodatkowo urozmaici Waszą imprezę, a pokaz barmański będzie zapamiętany na bardzo długo. Flair show to atrakcja która idealnie wkomponuje się na wesele, imprezę firmową, jubileusz, rocznicę, urodziny i wiele innych.

Przystanek Bar - pokaz barmański

nasze oceny

Zebraliśmy prawie 200 pozytywnych opinii dotyczących naszego drink baru!

Wesele z klasą

Przystanek Bar - mobilny drink bar
Facebook

Przystanek Bar - mobilny drink bar

pokaz barmański

Jeżeli szukasz ciekawej atrakcji na swoje wesele to pokaz barmański w naszym wykonaniu będzie świetnym wyborem. Nasze wieloletnie doświadczenie w tego typu przedsięwzięciach sprawi, że goście na długo zapamiętają ten dzień!

Podrzucanie butelkami, ogień, pirotechnika i dobry kontakt z publicznością na długo pozostanie w pamięci Twoich gości weselnych.

Pokaz barmański to jedna z najbardziej budzących zainteresowanie atrakcji weselnych. Podczas takiego flair show widać radość w oczach gości oraz ich zaangażowanie. Na koniec każdego występu najbardziej aktywni goście dostają efektownie przygotowane podczas pokazu dymiące koktajle. Pokaz barmański trwa zaledwie 15 minut, jest to idealny przerywnik między blokami tanecznymi czy wprowadzenie gości w imprezowy nastrój po gorącym daniu.

Skontaktuj się z nami

ul. Konwaliowa 2, Białystok

+48 604 072 566


Klauzula informacyjna