O nas

Mam na imię Przemek. Zbudowałem biznes na pasji jaką jest barmaństwo. Jestem wielokrotnym laureatem konkursów krajowych oraz międzynarodowych sztuki flair. Do pasji dołączyła też miłość – miłość do Oli. Ola – obecnie moja żona – wniosła do biznesu kobiecy pierwiastek. Dzięki temu biznes zyskał na jakości i teraz jesteśmy już ‘my’. Dobrze rozumiemy jak ważny dzień jest przed Wami. Zadbamy o Was i Waszch gości!

Ola i Przemek

Właściciel firmy Przemysław Marczuk

Przemysław Marczuk - Przystanek Bar

Przemysław Marczuk jest założycielem agencji barmańskiej Przystanek Bar.

Z gastronomią do czynienia ma od 17 roku życia pracując w wielu restauracjach i barach. Umiejętności i doświadczenie zbierał uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach barmańskich w całej Polsce. Największym sukcesem jest udział w ponad 80 konkursach barmańskich w kraju i za granicą m. in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Rosji, na Ukrainie, na Węgrzech, we Włoszech, Niemczech, Rumunii i Chorwacji.

Właściciel firmy Ola Marczuk

Ola Marczuk - Przystanek Bar

Od kilku lat pracuje w gastronomii. Wraz z Przemkiem prowadzi firmę Przystanek Bar.

Ola jest kawową pasjonatką, a wiedzę na temat kawy czerpała na szkoleniach u Agnieszki Rojewskiej (Mistrzyni Świata Baristów 2018). Od kilku lat pracuje również jako barmanka. Jej ulubionym koktajlem jest Aperol Spritz, który pokochała dzięki podróżom do Włoch.

Skontaktuj się z nami

ul. Dworska 7A/1, Białystok

+48 604 072 566


Klauzula informacyjna