O nas

Poznaj naszą ekipę

Mam na imię Przemek. Zbudowałem biznes na pasji jaką jest barmaństwo. Jestem wielokrotnym laureatem konkursów krajowych oraz międzynarodowych sztuki flair. Do pasji dołączyła też miłość – miłość do Oli.

Ola – obecnie moja żona – wniosła do biznesu kobiecy pierwiastek. Dzięki temu biznes zyskał na jakości i teraz jesteśmy już ‘my’. Dobrze rozumiemy jak ważny dzień jest przed Wami. Zadbamy o Was i Waszch gości!

Przemysław Marczuk jest założycielem agencji barmańskiej Przystanek Bar.

Z gastronomią do czynienia ma od 17 roku życia pracując w wielu restauracjach i barach. Umiejętności i doświadczenie zbierał uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach barmańskich w całej Polsce. Największym sukcesem jest udział w ponad 80 konkursach barmańskich w kraju i za granicą m. in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Rosji, na Ukrainie, na Węgrzech, we Włoszech, Niemczech, Rumunii i Chorwacji.

Przemek Marczuk

Od kilku lat pracuje w gastronomii. Wraz z Przemkiem prowadzi firmę Przystanek Bar.

Ola jest kawową pasjonatką, a wiedzę na temat kawy czerpała na szkoleniach u Agnieszki Rojewskiej (Mistrzyni Świata Baristów 2018). Od kilku lat pracuje również jako barmanka. Jej ulubionym koktajlem jest Aperol Spritz, który pokochała dzięki podróżom do Włoch.

Ola Marczuk
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu!
Formularz kontaktowy
Klauzula informacyjna
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie?

Sprawdź jak pracujemy i co możemy Ci zaoferować!

O nas
Obsłujemy imprezy na terenie całej Polski!

Nasze biuro znajduje się w Białymstoku ale dojedziemy do Ciebie niezależnie od lokalizacji wydarzenia!

Wszystkiego dowiesz się podczas rozmowy z nami.