O nas

Przystanek Bar to projekt prowadzony przez młode małżeństwo, których pasją jest barmaństwo i miłość do koktajli. Wiele lat doświadczenia, szkoleń i uczestnictwa w konkursach barmańskich pozwoliły Przemkowi i Oli na stworzenie projektu, którego celem jest rozpowszechnianie kultury picia koktajli. Każdy z członków naszego zespołu posiada umiejętności mogące zaskoczyć wszystkich gości, a co najważniejsze wprowadza pozytywną atmosferę i energię w czasie przyjęcia. Naszą główną zaletą jest elastyczność i chęć podjęcia się każdego wyzwania. Lubimy podróżować i nawiązywać nowe kontakty. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy Ci spersonalizowaną ofertę.

Przemysław Marczuk - Przystanek Bar

Przemysław Marczuk jest założycielem agencji barmańskiej Przystanek Bar.

Z gastronomią do czynienia ma od 17 roku życia pracując w wielu restauracjach i barach. Umiejętności i doświadczenie zbierał uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach barmańskich w całej Polsce. Największym sukcesem jest udział w ponad 80 konkursach barmańskich w kraju i za granicą m. in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Rosji, na Ukrainie, na Węgrzech, we Włoszech, Niemczech, Rumunii i Chorwacji.

Ola Marczuk - Przystanek Bar

Od kilku lat pracuje w gastronomii. Wraz z Przemkiem prowadzi firmę Przystanek Bar.

Ola jest kawową pasjonatką, a wiedzę na temat kawy czerpała na szkoleniach u Agnieszki Rojewskiej (Mistrzyni Świata Baristów 2018). Od kilku lat pracuje również jako barmanka. Jej ulubionym koktajlem jest Aperol Spritz, który pokochała dzięki podróżom do Włoch.

Skontaktuj się z nami

ul. Konwaliowa 2, Białystok

+48 604 072 566


Klauzula informacyjna