Drink bar na wesele

Zamawiając drink bar na wesele na pewno uszczęśliwicie swoich gości. Wyszukane drinki, stylowy mobilny bar oraz dobra atmosfera przy barze urozmaicą Wasze wesele. Nasi niezawodni barmani pamiętają również o dzieciach, przyszłych mamach i kierowcach serwując im równie smaczne i pięknie udekorowane drinki bezalkoholowe. Przywieziemy ze sobą różnego rodzaju szkło, dekoracje, owoce i dodatki potrzebne do przygotowania idealnych koktajli. Dzięki temu na spokojnie zajmiecie się organizacją swojego wesela i zaoszczędzicie czas. Zdając się na nasze doświadczenie możecie być pewni, że goście zapamiętają Wasze przyjęcie na bardzo długo, a drink bar będzie wspominany wiele razy.

Przystanek Bar - mobilny drink bar

nasze oceny

Zebraliśmy prawie 200 pozytywnych opinii dotyczących naszego drink baru!

Wesele z klasą

Przystanek Bar - mobilny drink bar
Facebook

Przystanek Bar - mobilny drink bar

drink bar na wesele

Jak w każdej branży tak i w branży weselnej pojawia się coraz więcej atrakcji. Para Młoda staje przed nie lada wyzwaniem aby zadowolić swoich wszystkich gości. Od kilku lat wśród atrakcji weselnych króluje usługa mobilnych drink barów. Firm oferujących tego typu atrakcje powstaje coraz więcej, a wybór tej najlepszej niejednokrotnie zajmuje wiele czasu.

Przy wyborze tego jedynego i najbardziej spełniającego wymagania drink baru, należy kierować się kilkoma ważnymi zasadami. Najważniejszą zasadą, której warto się trzymać jest doświadczenie danej firmy. Barman z 10-letnim doświadczeniem na pewno ma większe umiejetności od tego, który stawia swoje pierwsze kroki za barem. Chęci do pracy są bardzo ważne ale ilość przebytych imprez oraz doskonała technika serwowania koktajli wymagają czasu.
Dodatkowo - cechy takie jak elastyczność i indywidualne podejście do klienta działają na korzyść takiego drink baru. Możliwość dodania do menu swoich propozycji drinków, ulubionych alkoholi czy umówienie się na dłuższy czas pracy barmanów to znak, że dana firma jest godna polecenia.

Okres organizacji wesela często bywa bardzo napięty. Państwo Młodzi mają do załatwienia wiele spraw poza atrakcjami weselnymi, dlatego warto postawić na firmę, która działa kompleksowo i w ramach swoich usług zapewnia absolutnie wszystko, co jest niezbędne do pracy podczas przyjęcia weselnego. Wtedy Para Młoda może być spokojniejsza i pewna, że ich wesele będzie zapamiętane na długo przez wszystkich gości weselnych.

Skontaktuj się z nami

ul. Konwaliowa 2, Białystok

+48 604 072 566


Klauzula informacyjna