Bary lemoniadowe

Bary lemoniadowe to nowość na rynku.

To świetne rozwiązanie na każdą imprezę, na której część lub większość z Twoich gości woli odmówić sobie alkoholu, ale nadal chce się cieszyć czymś, co nie jest zwykłym, słodkim napojem bezalkoholowym. Zdrowe, bezalkoholowe, cytrynady w różnorodnych smakach, przygotowywane z najświeższych składników - bary z lemoniadą to nasza odpowiedź na stwierdzenie, że nie można się dobrze bawić bez alkoholu.

Bary lemoniadowe na Twoim przyjęciu

Zarówno dzieci jak i dorośli będą zachwyceni przygotowanymi przez nas orzeźwiającymi napojami pozbawionymi alkoholu. Koktajle bezalkoholowe, smoothie i koktajle odżywczo-witaminowe będą stanowić idealny dodatek na poprawiny, czy imprezy plenerowe. Taka atrakcja idealnie sprawdzi się także na urodzinach Twojego dziecka - radość gwarantowana!

Pięknie ozdobione słoje, wypełnione po brzegi lemoniadą, owocami i lodem. Nie da się przejść obok nich obojętnie - cieszą oko i podniebienie niejednego gościa imprezy (szczególnie tych najmłodszych).

Podobnie jak wszystkie nasze bary, nasz bar z lemoniadą jest również wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja impreza stała się sukcesem - od dedykowanego szkła koktajlowego po ostatnią kostkę lodu. Oprócz pełnego asortymentu, stoisko bezalkoholowe to także profesjonalna obsługa barmańska, która zadba nie tylko o najwyższą jakość serwowanych napojów, ale także o przyjazną atmosferę całego wydarzenia.

Atrakcja nie tylko dla dzieci

Jako bazy naszych lemoniad używamy jedynie naturalnych, przygotowywanych przez nas syropów. Ponadto smaki napojów podawanych przez naszych barmanów możemy dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb - tak, aby każdy mógł znaleźć oryginalny smak, w sam raz dla siebie. A jeżeli bar z lemoniadą to dla Was za mało, koniecznie rozszerzcie go o koktajle witaminowe i smoothie! Takie połączenie sprawi, że na Waszej imprezie z pewnością nie zabraknie orzeźwienia.

W naszej ofercie poza barami lemoniadowymi znajdziesz między innymi ofertę degustacja whisky, szkolenia i warsztaty barmańskie, warsztaty kawowe, mobilne bary kawowe oraz obsługę barmańską wesel i imprez firmowych!

Formularz kontaktowy
Klauzula informacyjna