bary lemoniadowe

Bary lemoniadowe to nowość na rynku. To świetne rozwiązanie na każdą imprezę, na której część lub większość z Twoich gości woli odmówić sobie alkoholu, ale nadal chce się cieszyć czymś, co nie jest zwykłym, słodkim napojem bezalkoholowym. Zdrowe, bezalkoholowe, cytrynady w różnorodnych smakach, przygotowywane z najświeższych składników - bary z lemoniadą to nasza odpowiedź na stwierdzenie, że nie można się dobrze bawić bez alkoholu.

Przystanek Bar - mobilny drink bar

nasze oceny

Zebraliśmy prawie 200 pozytywnych opinii dotyczących naszego drink baru!

Wesele z klasą

Przystanek Bar - mobilny drink bar
Facebook

Przystanek Bar - mobilny drink bar

bary lemoniadowe

Zarówno dzieci jak i dorośli będą zachwyceni przygotowanymi przez nas orzeźwiającymi napojami pozbawionymi alkoholu. Koktajle bezalkoholowe, smoothie i koktajle odżywczo-witaminowe będą stanowić idealny dodatek na poprawiny, czy imprezy plenerowe. Taka atrakcja idealnie sprawdzi się także na urodzinach Twojego dziecka - radość gwarantowana!

atrakcja nie tylko dla dzieci

Pięknie ozdobione słoje, wypełnione po brzegi lemoniadą, owocami i lodem. Nie da się przejść obok nich obojętnie - cieszą oko i podniebienie niejednego gościa imprezy (szczególnie tych najmłodszych). Podobnie jak wszystkie nasze bary, nasz bar z lemoniadą jest również wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja impreza stała się sukcesem - od dedykowanego szkła koktajlowego po ostatnią kostkę lodu. Oprócz pełnego asortymentu, stoisko bezalkoholowe to także profesjonalna obsługa barmańska, która zadba nie tylko o najwyższą jakość serwowanych napojów, ale także o przyjazną atmosferę całego wydarzenia.

Jako bazy naszych lemoniad używamy jedynie naturalnych, przygotowywanych przez nas syropów. Ponadto smaki napojów podawanych przez naszych barmanów możemy dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb - tak, aby każdy mógł znaleźć oryginalny smak, w sam raz dla siebie. A jeżeli bar z lemoniadą to dla Was za mało, koniecznie rozszerzcie go o koktajle witaminowe i smoothie! Takie połączenie sprawi, że na Waszej imprezie z pewnością nie zabraknie orzeźwienia.

W naszej ofercie poza barami lemoniadowymi znajdziesz między innymi ofertę degustacja whisky, szkolenia i warsztaty barmańskie, warsztaty kawowe, mobilne bary kawowe oraz obsługę barmańską wesel i imprez firmowych!

Skontaktuj się z nami

ul. Dworska 7A/1, Białystok

+48 604 072 566


Klauzula informacyjna