Barman na wesele

Obecnie widok barmana na weselu jest coraz częstszym zjawiskiem i wiele osób uważa to za pewien standard.

Nasz zespół pracował wiele lat, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wiemy jak przygotowywać koktajle, by cieszyły one nie tylko podniebienie ale i oko :). Ze swojej strony zapewniamy: mobilny bar (w stylu rustykalnym lub klasycznym), wszelkiego rodzaju dodatki, alkohole, szkło, ciekawą kartę koktajli oraz świetną atmosferę przy barze!

Obsługa barmańska wesel

Nasi barmani chętnie doradzają gościom weselnym w wyborze odpowiedniego koktajlu, opowiadają ciekawostki z życia barmańskiego oraz umilają czas rozmową podczas oczekiwania na drinka. Nasza obsluga pracuje oczywiście przez cały czas trwania usługi i jest do dyspozycji Pary Młodej oraz gości.

Na naszej karcie koktajli znajduje się 8 pysznych propozycji drinków znanych na całym świecie. Poza tym możemy przygotować koktajle spoza karty według upodobań gości. Każdy z gości, jak i Para Młoda znajdzie coś dla siebie.

Nasz zespół to gwarancja jakości i pewność, że niczego pod względem alkoholi nie zabraknie. Nasi barmani posiadają długoletnie doświadczenie pracy na tym stanowisku.

Naszym celem jest zapewnienie obsługi barmańskiej na najwyższym poziomie, z tego względu używamy produktów z wysokiej półki – świeże owoce, zioła, jadalne kwiaty, naturalne syropy. Wszystko po to, by uczestnicy wesela na długo zachowali w pamięci ten dzień!

Atrakcja, która spełni oczekiwanie

Czy może być coś lepszego niż orzeźwiający koktajl podczas przyjęcia weselnego? Nasi barmani na wesele przygotowują klasyczne i autorskie drinki, dzięki czemu są w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających amatorów koktajli. Barman na weselu to osoba, która nie tylko ugasi pragnienie gości weselnych ale również zadba o ich dobry nastrój! :)

Na pewno każdy pamięta wesela sprzed 10 lat, kiedy to na stołach stała jedynie wódka, a przy stołach wiejskich coś mocniejszego ;). Osoby, które nie przepadały za tymi trunkami zawsze były trochę poszkodowane. Dziś oferta alkoholowa jest o wiele bardziej różnorodna i każdy znajdzie coś dla siebie. Drinki mają kilka zalet w porównaniu do czystej wódki, a jedną z nich jest to, że można je pić w swoim tempie! Przy naszym barze, każdy z gości znajdzie coś dla siebie!

W naszej ofercie poza obsługą barmańską wesel znajdziesz między innymi ofertę na obsługę Twojej imprezy przez naszych barmanów, bary lemoniadowe, szkolenia i warsztaty barmańskie, warsztaty kawowe, mobilne bary kawowe oraz degustację whisky!

Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu!
Formularz kontaktowy
Klauzula informacyjna
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie?

Sprawdź jak pracujemy i co możemy Ci zaoferować!

O nas
Obsłujemy imprezy na terenie całej Polski!

Nasze biuro znajduje się w Białymstoku ale dojedziemy do Ciebie niezależnie od lokalizacji wydarzenia!

Wszystkiego dowiesz się podczas rozmowy z nami.