barman na wesele

Obecnie widok barmana na weselu jest coraz częstszym zjawiskiem i wiele osób uważa to za pewien standard.

Nasz zespół pracował wiele lat, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wiemy jak przygotowywać koktajle, by cieszyły one nie tylko podniebienie ale i oko :). Ze swojej strony zapewniamy:

  • mobilny bar (w stylu rustykalnym lub klasycznym),
  • wszelkiego rodzaju dodatki, alkohole, szkło,
  • ciekawą kartę koktajli
  • oraz świetną atmosferę przy barze!

Przystanek Bar - mobilny drink bar
Przystanek Bar - mobilny drink bar

Nasi barmani chętnie doradzają gościom weselnym w wyborze odpowiedniego koktajlu, opowiadają ciekawostki z życia barmańskiego oraz umilają czas rozmową podczas oczekiwania na drinka. Nasza obsluga pracuje oczywiście przez cały czas trwania usługi i jest do dyspozycji Pary Młodej oraz gości.

Na naszej karcie koktajli znajduje się 8 pysznych propozycji drinków znanych na całym świecie. Poza tym możemy przygotować koktajle spoza karty według upodobań gości. Każdy z gości, jak i Para Młoda znajdzie coś dla siebie.

Nasz zespół to gwarancja jakości i pewność, że niczego pod względem alkoholi nie zabraknie. Nasi barmani posiadają długoletnie doświadczenie pracy na tym stanowisku.

Naszym celem jest zapewnienie obsługi barmańskiej na najwyższym poziomie, z tego względu używamy produktów z wysokiej półki – świeże owoce, zioła, jadalne kwiaty, naturalne syropy. Wszystko po to, by uczestnicy wesela na długo zachowali w pamięci ten dzień!

nasze oceny

Zebraliśmy prawie 200 pozytywnych opinii dotyczących naszego drink baru!

Wesele z klasą

Przystanek Bar - mobilny drink bar
Facebook

Przystanek Bar - mobilny drink bar

barman na wesele

Czy może być coś lepszego niż orzeźwiający koktajl podczas przyjęcia weselnego? Nasi barmani na wesele przygotowują klasyczne i autorskie drinki, dzięki czemu są w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających amatorów koktajli. Barman na weselu to osoba, która nie tylko ugasi pragnienie gości weselnych ale również zadba o ich dobry nastrój! :)

Na pewno każdy pamięta wesela sprzed 10 lat, kiedy to na stołach stała jedynie wódka, a przy stołach wiejskich coś mocniejszego ;). Osoby, które nie przepadały za tymi trunkami zawsze były trochę poszkodowane. Dziś oferta alkoholowa jest o wiele bardziej różnorodna i każdy znajdzie coś dla siebie. Drinki mają kilka zalet w porównaniu do czystej wódki, a jedną z nich jest to, że można je pić w swoim tempie! Przy naszym barze, każdy z gości znajdzie coś dla siebie!

rozchwytywana atrakcja wieczoru

Przyjęcie weselne jest nieodłącznym elementem spotkań rodzinnych, a idealnym dodatkiem do takiego wydarzenia jest barman na wesele. Efektownie przygotowane koktajle z delikatną dekoracją i dobrze dobranymi składnikami zadowolą każdego gościa. Obsługujemy zarówno wesela 50-osobowe jak i 500-osobowe. Jesteśmy w stanie zapewnić każdą ilość produktów, niezależnie od ilości osób na weselu. Dzięki dobrej organizacji zawsze jesteśmy przygotowani, by zapewnić obsługę na najwyższym poziomie. Niezależnie od rodzaju wydarzenia jesteśmy w stanie dostosować się do okoliczności. Marzy Ci się wesele w stylu pirackim? Żaden problem! Jesteś we właściwym miejscu :)

W naszej ofercie poza obsługą barmańską wesel znajdziesz między innymi ofertę na barman na imprezę, bary lemoniadowe, szkolenia i warsztaty barmańskie, warsztaty kawowe, mobilne bary kawowe oraz degustację whisky!

Skontaktuj się z nami

ul. Dworska 7A/1, Białystok

+48 604 072 566


Klauzula informacyjna