mobilny bar kawowy

Zależy Ci na promocji swojej firmy i wyróżnieniu swego stanowiska na targach? Czy może na zapewnieniu gościom weselnym aromatycznej kawy? Bar kawowy idealnie się sprawdzi podczas tego typu wydarzeń. Wysokiej jakości kawa, doświadczeni bariści, pięknie wylewane wzory na kawie i aromatyczne espresso to tylko namiastka tego co może spotkać gości przy naszym barze kawowym.

Więcej o naszej działalności możesz przeczytać na stronie przystaneknakawe.pl

Przystanek Bar - mobilny bar kawowy

nasze oceny

Zebraliśmy prawie 200 pozytywnych opinii dotyczących naszego drink baru!

Wesele z klasą

Przystanek Bar - mobilny drink bar
Facebook

Przystanek Bar - mobilny drink bar

mobilny bar kawowy

Szukasz ciekawej atrakcji podczas prezentacji swojej firmy na różnego rodzaju targach? A może chciałbyś zachwycić swoich gości weselnych świeżo mieloną, aromatyczną kawą podczas przyjęcia weselnego? Mobilny bar kawowy będzie idealnym rozwiązaniem!

Zrób dobre pierwsze wrażenie przy kawie i przyciągnij tłumy do twojego stanowiska na różnego rodzaju targach. Mobilny bar kawowy z pewnością zachęci klientów do odwiedzenia Twojego stoiska i zatrzymania się przy nim na dłużej. Nasz zespół sympatycznych baristów zadba o odwiedzających twoje stoisko, zapewniając im najwyższej jakości obsługę oraz napoje, które odzwierciedlają Twoją markę i jej wartości. A może chcesz sprawić niespodziankę swoim pracownikom podczas imprezy firmowej? Pozwól nam zaserwować im zachwycająco wykonane, aromatyczne napoje i spraw, aby poczuli się docenieni.

barista na wesele - zaskocz swoich gości!

Uświetnij swoje przyjęcie weselne serwując swoim gościom pachnącą, pięknie podaną kawę w stylu latte art. Coffee bar na wesele może stanowić świetne uzupełnienie obsługi barmańskiej przyjęcia weselnego, bądź stanowić zupełnie odrębną atrakcję. Nasz coffee bar idealnie wkomponuje się w wystrój sali weselnej oraz nada całemu miejscu niepowtarzalnego klimatu. Nasi doświadczeni bariści na wesele oprócz serwowania pięknie podanej, aromatycznej kawy, chętnie wytłumaczą wszystkim gościom, którzy nie mają rozeznania w świecie kawy, różnice pomiędzy cappuccino, a americano wszystkim oraz umilą czas rozmową. Jeśli chcesz, aby Twoje wesele było nieco inne i wyjątkowe to bariści na wesele to rozwiązanie właśnie dla Ciebie!

jak wygląda usługa mobilnego baru kawowego?

Mobilne bary kawowe zmieszczą się nawet w najmniejszych przestrzeniach, dzięki czemu będą doskonałym dodatkiem do Twojego wydarzenia. Od dużych wydarzeń, jak wesela czy targi, po mniejsze imprezy prywatne - sprawdzą się niezależnie od okazji i wielkości imprezy. Dzięki temu, że nasze stanowisko jest przenośne, jesteśmy w stanie obsłużyć każde wydarzenie, zarówno te organizowane na sali, jak i w plenerze. Pamiętaj, że zamawiając usługę baru kawowego w naszej firmie masz zapewniony serwis oraz wszystkie niezbędne produkty - po naszej stronie leży zaopatrzenie, przygotowanie sprzętu i stanowiska pracy oraz logistyka. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ta część spraw organizacyjnych nie zajmie Ci zbyt dużo czasu, który będziesz mógł poświęcić na zupełnie inne rzeczy.

Skontaktuj się z nami

ul. Dworska 7A/1, Białystok

+48 604 072 566


Klauzula informacyjna